Iletisim

Aktif olarak kullandigim E-posta Adresleri:

[email protected]

[email protected]

9 Responses to Iletisim

 1. Pingback: Degisim tamamlandi… | Complexity is the Enemy of Security…

 2. bahadır says:

  merhaba linux ve güvenlik sistemleri üzerine eğitim almak istiyorum yardımcı olurmusunuz..
  saygılar..

 3. admin says:

  http://www.guvenlikegitimleri.com adresinde istediginiz egitim varsa oradan egitimlerin verilis tarihlerini takip edebilirsiniz.

 4. Kemal says:

  merhaba ben güvenlik alanında ilerlemek istiyorum ccnp eğitimini tamalamaküzereyim ccsp eğitimleri ile devam etmek güvenlik alanında eğitimler almak sitiyorum bu knoudaki önerileriniz neler.

  Hping ile TCP/IP Oyunları isimli dökümanızını bulamadım henüz.

 5. admin says:

  Bahsettiginiz sertifikalar sadece bir ürünü öğrenmeye yöneliktir ve o ürün ailesi için gerçekten işe yarar eğitimlerdir ama bu eğitimler size güvenlik bilgisi vermez, birçok konuyu bildiğinizi düşünerek anlatır.(Eğitimleri ben de zamanında aldığım için bu yorumu yapiyorum)

  Yakın zamanda http://www.guvenlikegitimleri.com sitesinde TCP/IP ve Ağ Güvenliği adıyla bir eğitim açılacak, o eğitimi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 6. merhabalar,
  bi konuda üstadımın bilgisine ihtiyacım var. yardımcı olunursa çok müteşekkür kalırım. windows tabanlı işletim sistemi yüklü olan makineme VMWare sanal makinesi üzerinden sanal BT4 R2 sürümünü yükledim kullanıyorum ancak ben wireless kartımı windows işletim sisteminin değil de backtrack ın donanım olarak görmesini istiyorum. şu an anladığınız üzre sanal makine sanal ağ bağlantısı üzerinden internet iletişimi kuruyor. konuyla ilgili e-mail adresime bilgi yollarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

 7. ahmet says:

  ddost hakında bilgi edinmek va korunmak için yarfım edermisiz

 8. link says:

  http://www.guvenlikegitimleri.com kapanmış ve başkasına geçmiş
  bilgilerinize

 9. Huzeyfe ONAL says:

  Artik bga.com.tr alan adı kullaniliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + 17 =